Dla małych dzieci w wieku czterech lat, które szybko się rozwijają i codziennie zmieniają swoje upodobania, może być problemem wybranie prezentu, który im się spodoba, i na dłużej przyciągnie ich uwagę.

Rowerek biegowy, który nie ma kół, a dzieci odpychają się od podłoża, aby się na nim poruszać, dla małych dzieci jest idealnym sposobem na promowanie wśród najmłodszych aktywności ruchowej. Taki rower ma regulowane siodełko i kierownicę, dlatego nawet szybko rosnące dzieci mogą z niego korzystać prze wiele lat ucząc się jazdy, aby kiedyś korzystać ze standardowego roweru. Możemy również dziecku kupić rower na czterech kołach, z których dwie boczne można odczepić, kiedy dziecko opanuje jazdę na rowerze i poczuje się pewnie. Popularnym prezentem dla małych dzieci są również zabawki do sortowania kształtów. Dzięki czterem stronom i blatowi wypełnionemu ruchomymi dźwigniami, wirującymi światełkami, sortownikami kształtów i nie tylko, dziecko ma nieograniczone możliwości zabawy przez długi czas. Trwała konstrukcja zapewnia, że nie będzie łatwo się przewracać, dzięki czemu jest idealna dla maluchów do trzymania w rączkach podczas zabawy. Mali chłopcy pokochają światła, dźwięki i interaktywną zabawę wywrotkami i samochodami. Prezenty i zabawki dla dzieci w wieku czterech lat

Samochodziki i wyścigówki są idealne do zabawy, która pomaga w rozwijaniu zdolności motorycznych.

Duże, kolorowe i błyskające światłami przyciski uczą prostych zwrotów, rozpoznawania kolorów i melodii. Pluszowe zwierzątka są równie miękkie, co urocze, i każde dziecko będzie zadowolone z takiego upominku, którym może się bawić, przytulać, spać z nim i wszędzie ze sobą zabierać. Zestawy kreatywne i klocki to również odpowiednie zabawki dla 4 latka. Delikatna bransoletka z imieniem jest jednym z najlepszych prezentów dla małych dziewczynek, ale możemy również zdecydować się na zakup korali, naszyjnika czy pierścionka. Taka biżuteria może być wykonana ze srebra, tworzywa sztucznego, koralików czy innych materiałów. Dla chłopców możemy wybrać breloczki z ulubioną postacią z bajek czy filmów.