iPad to rewolucyjny produkt; nawet Oprah się zgadza! Jeśli jesteś nowy w korzystaniu z jednego, powinieneś przeprowadzić pewne badania, aby poznać wszystkie sztuczki.

Poniższy artykuł zawiera świetne informacje dotyczące iPada, które pomogą Ci zmaksymalizować jego potencjał.Zanim kupisz iPada, powinieneś poświęcić trochę czasu na sporządzenie listy potrzebnych funkcji i zdecydować, jaki rodzaj pamięci masowej chcesz. Dostępne są różne modele iPadów i nie ma sensu wydawać pieniędzy na funkcje, z których nigdy nie będziesz korzystać.Tworzenie folderów na iPadzie jest łatwe. Po prostu przytrzymaj palec nad ikoną aplikacji, aż zacznie się poruszać. Gdy zacznie się poruszać, po prostu przeciągnij i upuść na inną ikonę aplikacji. iPad nadaje aplikacji nazwę w momencie jej utworzenia; jednak możesz zmienić nazwę folderu według własnych upodobań.Jeśli nie masz jeszcze iPada, rozważ zakup odnowionego iPada w sklepie internetowym Apple. Kupowanie odnowionego iPada może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Co więcej, większość odnowionych iPadów sprzedawanych przez Apple ma hojne gwarancje i może być trudno powiedzieć, że nie są fabrycznie nowe.Czy musisz przełączyć się z jednej aplikacji na drugą? Powinieneś aktywować gesty wielozadaniowości w ogólnej zakładce ustawień. Będziesz wtedy mógł przesuwać palcem w lewo lub w prawo, aby przełączać aplikacje, przesuń palcem w górę, aby zobaczyć pasek wielozadaniowości i uszczypnij palce, jeśli chcesz uzyskać dostęp do domu.Połóż kres wiadomościom o połączeniu Wi-Fi. Masz dość otrzymywania powiadomień za każdym razem, gdy wejdziesz do strefy Wi-Fi? W sekcji Wi-Fi w Ustawieniach dostępna jest opcja wyłączenia „Pytaj o dołączenie do sieci”. Nadal możesz ręcznie dołączyć do dowolnej sieci, iPad po prostu przestanie powiadamiać Cię za każdym razem, gdy ktoś znajdzie się w zasięgu.Czy chcesz mieć pewność, że wszystko, co dodasz do zakładek na komputerze, jest również dodawane do zakładek w Safari na iPadzie? Jest to łatwe do zrobienia za pomocą iTunes. Na karcie Informacje przejdź do opcji Inne i wybierz opcję synchronizacji zakładek z Safari lub inną preferowaną przeglądarką.Dowiedz się o innych produktach Apple. Możesz używać iPada w połączeniu z innymi urządzeniami z rodziny Apple, co znacznie ułatwia korzystanie z nich wszystkich. Wykorzystaj w pełni swojego iPada dzięki tym wskazówkom

Możesz zajrzeć na stronę Apple lub po prostu poszukać w Internecie sposobów, w jakie możesz korzystać z innych urządzeń Apple.Nie lubisz surfować na iPadzie i nie wiesz, co się stanie z hiperłączem? Możesz dość łatwo rozwiązać ten problem na iPadzie.

Ponieważ nie możesz najechać kursorem na słowa jak na komputerze, dotknięcie i przytrzymanie słowa zadziała. To pokazuje połączony adres URL.Na iPadzie możesz używać klawiatury. Niektórzy ludzie kochają swojego iPada, ale tęsknią za klawiaturą. Dobrą wiadomością jest to, że będzie z nią współpracować każda bezprzewodowa klawiatura Apple. Będzie również działać z każdą klawiaturą korzystającą z Bluetooth. Istnieje kilka iPadów, które mają już wbudowaną poręczną klawiaturę.Użyj „wymaż” dla swojego bezpieczeństwa. Jeśli ktoś próbuje wprowadzić kod hasła i 10 razy się nie zgadza, wszystkie dane na urządzeniu zostaną usunięte. W końcu ktoś, kto próbuje to 10 razy z rzędu, nie chce dobrze, a na pewno nie chcesz, aby miał dostęp do twoich informacji.Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci zobaczyć cały potencjał, jaki ma do zaoferowania iPad. Zastosuj tutaj nowe pomysły, aby ułatwić korzystanie z iPada. Zbadaj wszystko, co możesz, aby upewnić się, że dokonasz właściwej inwestycji za pomocą tego urządzenia.