Wprowadzasz się właśnie do swojego wymarzonego mieszkania? A może planujesz remont? Zależy Ci na funkcjonalności, wykorzystaniu przestrzeni i niebanalnym wnętrzu? Na pewno nie raz zastanawiałeś się, czy warto zainwestować w meble na wymiar, czy jednak wybrać te z katalogu.

Jeśli cenisz sobie jakość i niepowtarzalność, warto zdecydować się na meble dedykowane. Comodo Meble to marka z bogatym doświadczeniem. Praktyczne wykorzystanie przestrzeni, wysoka jakość usług i materiałów oraz dobry kontakt z klientem to priorytet firmy. Decydując się na zamówienie mebli na wymiar, możesz mieć pewność, że będą one dopasowane do Twojego wnętrza oraz Twoich potrzeb. Oczywiście, projektanci Comodo Meble służą pomocą i doradzą, jakie rozwiązanie sprawdza się w danym wnętrzu, aby zwiększyć jego funkcjonalność. Comodo Meble to wytrzymałość – spokojnie można układać w szafach ciężkie sprzęty, bez obawy, że półki ulegną odkształceniu. To Ty wybierasz ilość szuflad i szafek w kuchni, dopasowujesz wysokość blatu do swojego wzrostu, przez co codzienne gotowanie staje się przyjemnością. Zabudowa kuchenna oferowana przez sieciówki zmusza nas do kompromisów – wybieramy tylko meble dostępne w sklepie, a następnie musimy dopasować je do swojego pomieszczenia.

Meble dedykowane czy meble z katalogu?

Projektując sypialnię lub przedpokój, masz możliwość zagospodarowania wnęki w ścianie i stworzenia funkcjonalnego mebla.

Takie rozwiązanie jest praktycznie niemożliwe, gdy korzystamy z mebli z sieciówek, które produkowane na ilość nie dają możliwości dopasowania indywidualnych wymiarów. Decydując się na meble na wymiar to Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja kuchnia, salon, czy sypialnia. Ich zakup poprzedzony jest wizualizacją wnętrza, więc masz pewność, jak meble będa prezentować się w danym pomieszczeniu i wprowadzać zmiany przed, a nie po fakcie. Comodo Meble oprócz projektu i wykonania mebli, oferuję także montaż zabudowy. Daje to gwarancję, że meble nie ulegną zniszczeniu podczas transportu czy podczas ich montowania.