Romantyczny wyjazd nad morze we dwoje, to marzenie niejednej pary. Szum fal, spacer brzegiem morza, zachód słońca i piasek pod nogami… czy może być piękniejsza sceneria na miłosne uniesienia i szybsze bicie serca? Zaplanowanie takiego wyjazdu wcale nie jest trudne. Przekonaj się sam.

Przede wszystkim pomyśl jak możecie spędzić czas. Oprócz spacerów brzegiem morza warto pomyśleć o posiłku. Czy będzie to romantyczna kolacja, czy wolicie zrobić sobie piknik na plaży? Polecamy to drugie. Pamiętaj, żeby posiłek był lekki i najlepiej z jakimś słodkim deserem. Do picia możecie wziąć szampana bądź orzeźwiające wino. Zobaczycie jak wybornie smakuje pite na plaży. Uroku doda prawdziwy kosz piknikowy, dzięki czemu Wasz posiłek będzie wręcz filmowy.

Na pewno warto zadbać o kameralną atmosferę i zaciszne otoczenie, dlatego drugim ważnym aspektem przy organizacji romantycznego wyjazdu jest miejsce. Plaża plaży nie równa. Dobrze jest wybrać mniej zagęszczone i bardzo urokliwe miejsce. W Trójmieście znajdziesz ich kilka. Jedną z nich jest plaża z molo w Gdyni Orłowie. Bardzo klimatyczna, uwielbiana przez zakochanych z przepięknym klifem z tle. Tam możecie spędzić cały dzień. Możecie też wybrać się na oddaloną 15 kilometrów od centrum Gdańska, Wyspę Sobieszewską.

 

Oczywiście Wasz pobyt to nie tylko romantyczna kolacja. Warto pomyśleć, jakich dodatkowych atrakcji możecie razem doświadczyć. Polecana jest przejażdżka kołem widokowym w Gdańsku. To 50-metrowy diabelski młyn, który zapewnia wspaniałą panoramę miasta. Składa się z klimatyzowanych i wygodnych gondoli. Taka atrakcja dla dwojga na długo pozostanie wam w pamięci. Jeśli wolicie więcej emocji, możecie skoczyć do escape room, na elektroniczny paintball bądź do jump city. Podekscytowanie i dobra zabawa – gwarantowane. Miłośnicy nocnego życia mogą wybrać się do sopockich klubów i spędzić czas kołysząc się w rytmach muzyki oraz popijając kolorowe drinki bądź udać się na zabawę do 100czni i na Ulicę Elektryków w Gdańsku – obecnie najbardziej modnych punktów wśród młodych ludzi.

 

Pamiętaj, aby z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować apartamenty na wynajem w Gdyni. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z ofert BillBerry Apartments: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-gdynia-wynajem

Oddzielna sypialnia z wygodnym łóżkiem, salon z zestawem wypoczynkowym, aneks kuchenny i nowoczesna łazienka, wszystko urządzone klimatycznie i elegancko, na pewno was zauroczą. Na miejscu będziecie mieli niezbędne sprzęty i akcesoria codziennego użytku, w tym zestaw kosmetyków. Naprawdę warto.