Biuro detektywistyczne mogą zaoferować wiele różnych usług dotyczących obserwacji czy też odnajdywanie osób, określenia miejsca zamieszkania.

Z usług detektywów korzystają także firmy, które chcą pozyskać informacje na temat potencjalnych współpracowników, upewnić się przykładowo, że firma jest wypłacalna.

Zakres usług biura detektywistycznego

Jakie informacje może zebrać dla nas prywatny detektyw?

Wywiad gospodarczy prowadzony przez biuro detektywistyczne powinien być legalny. Istnieje wiele źródeł danych, z których można przygotować bogaty raport na temat stanu firmy. Można w ten sposób uzyskać informacje o sytuacji finansowej, prawnej i ekonomicznej przedsiębiorstwa. Dzięki temu możemy uchronić firmę przed podpisaniem kontraktu z nieuczciwym odbiorcą, upewnić się, czy firma jest wypłacalna, będzie opłacała faktury w terminie. Biuro detektywistyczne może zebrać informacje na temat przekształceń firmy, ustalić właścicieli, kadrę zarządzająca przedsiębiorstwem. Będą to także dane przedstawione w rejestrach gospodarczych, możemy sprawdzić stan majątkowy, wypłacalność danej firmy. Dodatkowo mogą być to sprawy związane z powiązaniami kapitałowymi danej firmy, można sprawdzić czy przeciwko firmie nie toczy się postępowanie upadłościowe.

Istnieje wiele obszarów, w których pomoże nam detektyw Warszawa jest miastem, gdzie z usług detektywów korzystają nie tylko firmy, ale także osoby prywatne. Często osoby, które chcą uzyskać prawo opieki nad dziećmi, bardziej korzystny podział majątku, mogą zlecić detektywowi obserwację drugiej osoby. Zadaniem prywatnego detektywa może być przykładowo udokumentowanie zdrady, obecnie detektywi dysponują bardzo profesjonalnym sprzętem audiowizualnym, mogą w ramach prawa przygotować dowody, które zostaną uznane w sądzie.

Doświadczony prywatny detektyw będzie wiedział, w jaki sposób prowadzić obserwację, zbierać dane w taki sposób, aby nie zostać wykrytym. Będzie to ważne, aby zachować dyskrecję, co ułatwi zebranie danych, możemy liczyć dzięki temu na sprawną pracę, uzyskanie dowodów, które będą nam potrzebne w rozprawie sądowej.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie

Detektyw Warszawa BDR
ul. Raszyńska 3

02-026 Warszawa

tel. 22 188 18 23

[email protected]