Farming Simulator 19 został opracowany przez firmę Giants Software i jest najpopularniejszym symulatorem prac w gospodarstwie rolnym rolnictwa.

Imponująca szata graficzna, to jedna z ważnych cech tej wspaniałej gry, duże uniwersum pozwala graczowi uprawiać rośliny, kupować maszyny, zajmować się hodowlą zwierząt. Oczywiście trzeba będzie także zająć się całą logistyką zakupem pojazdów, zapewnieniem ziemi wody czy też nawozów. Właściwie wszystkie prace jakie wykonuje się w prawdziwym gospodarstwie rolnym także znajdziemy w Farming Simulator 19. Jest to siódma grą z popularnej serii, od poprzednich części wyróżnia się imponującą grafiką i nowymi funkcjami. Obejmuje to nowe uprawy, dodatkowe pojazdy i dynamiczny system pogody. Początkowo gra może zdecydować się zbyt skomplikowana jednak dla większości graczy będzie to bardzo duża zaleta. W grze będziemy potrzebowali różnego rodzaju maszyny, możemy je zakupić ale także będziemy mogli je leasingować. Zarządzaj farmą w grze Farming Simulator 19

Leasing będzie wymagał od gracza uiszczenia opłaty podstawowej, a następnie znacznie mniejszej opłaty operacyjnej w zależności od tego, jak często gracz korzysta z maszyny.

Chociaż leasing nie jest idealnym rozwiązaniem dla pojazdów, które są stale używane, takich jak ciągniki, może być przydatny do zmniejszenia obciążenia finansowego innych pojazdów, które są używane tylko sporadycznie. Szczególnie wcześnie, gdy gracz zaczyna z ograniczonymi środkami. Należy jednak pamiętać, że leasingowanych pojazdów nie można w żaden sposób modyfikować. Ale jeśli gracz dopiero zaczyna, może to nie stanowić większego problemu. Gra jest bardzo realistyczna, przykładowo rolnicy muszą usuwać chwasty ze swoich upraw, muszą dbac o wodę, która będzie niezbędna do uprawy roślin, jak również o wiele innych spraw, jakie będziemy mogli spotkać w prawdziwym gospodarstwie rolnym. Grając w FARMING SIMULATOR 19, szybko dowiemy się jak trudna jest praca rolnika. Będziemy mieli do czynienia z suszą, chwastami i wieloma czynnikami niesprzyjającymi prawidłowej uprawie.