Codzienne przygotowywanie zbilansowanych posiłków potrafi być czasochłonne i problematyczne dla wielu z nas. Dlatego stosowanie diety pudełkowej staje się coraz popularniejsze i zaskarbia sobie sympatię wszystkich tych, którzy dążą do uzyskania wymarzonej sylwetki, pragną jeść regularnie pełnowartościowe posiłki, ale i przede wszystkim zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe.

Dlaczego zdrowe nawyki żywieniowe są tak ważne?

Pod hasłem „nawyki żywieniowe” należy rozumieć sposób, w jaki odżywiamy swój organizm. Zmiana nieprawidłowych nawyków to nie lada wyzwanie, szczególnie dla osób zabieganych, nie przepadających za gotowaniem czy zmianami w życiu. Zdrowe nawyki żywieniowe to przede wszystkim systematyczność w dostarczaniu organizmowi składników odżywczych, które są niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Do wspomnianych składników zaliczamy: białka, węglowodany, zdrowe tłuszcze, witaminy, a także mikro- i makroelementy. Wszystko to sprawia, że nasze posiłki są odpowiednio zbilansowane.

Na drodze do sukcesu i efektywnego wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych kluczowe jest dobre nastawienie oraz motywacja. Dieta pudełkowa pomoże Ci wprowadzać te nawyki do codziennego życia bez wyrzeczeń czy stresu. Po określeniu swojego celu oraz wyborze kaloryczności ważne aby skupić się na regularnym jedzeniu bez zbędnego pośpiechu.

Zalet diety pudełkowej jest zatem wiele – jest to przede wszystkim zawartość bogatych w niezbędne składniki odżywcze produktów, starannie wyliczone kalorie oraz spora oszczędność czasu.

Dieta pudełkowa Gdańsk – który catering dietetyczny wybrać?

Dieta nie powinna kojarzyć się z wyrzeczeniami, niesmacznymi i jałowymi potrawami czy nudą. Dieta powinna przede wszystkim realizować Twój cel, odpowiadać na Twoje potrzeby i być dopasowana do Twojego stylu życia oraz oczywiście służyć Twojemu zdrowiu i samopoczuciu. Odpowiednia i pasująca do nas dieta to taka, która daje nam energię i siłę do działania, do treningów, codziennych obowiązków oraz wyzwań.

Jak wszyscy wiemy, smak również odgrywa niezwykle ważną rolę, dlatego dobrym wyborem na początek jest przetestowanie dostępnych w danym mieście cateringów dietetycznych, które wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych klientów, oferują dzienny zestaw testowy. W ten sposób można się przekonać czy potrawy wychodzące z kuchni cateringu dietetycznego będą odpowiadać nam smakowo.

W PrimaFood Catering możesz przetestować dietę już od 30 złotych – w przypadku Diety Domowej, do 50 złotych za Dietę Sirtfood.

Wraz z zakupem diety pudełkowej odejdą zmartwienia co przygotować na obiad, gdzie pójść na lunch czy co kupić będąc w sklepie spożywczym. Prawidłowo dobrana i skomponowana dieta będzie w całości pokrywać Twoje cele, a także potrzeby.

Przy wyborze diety pudełkowej warto zwrócić uwagę również na to, aby w załodze był dietetyk – w PrimaFood to właśnie Sandra Chrzanowska, doświadczony Dietetyk Medyczny, współtworzy i modyfikuje przepisy oraz ma na oku każdą kalorię. W przypadku kiedy pojawią się wątpliwości, Sandra z przyjemnością i całym zaangażowaniem pomoże doradzić Ci jaką dietę i kaloryczność wybrać, aby wybór trafnie odpowiadał na założone przez Ciebie cele oraz Twoje potrzeby.

Wesprzyj swoje zdrowie dietą pudełkową PrimaFood Catering

W PrimaFood zespół kucharzy oraz dietetyków wybrał aż 16 najcenniejszych składników, które wzbogacą Twoją dietę, a swoimi właściwościami jeszcze bardziej przybliżą Cię do uzyskania pożądanych rezultatów. Z PrimaFood Catering zmiana nawyków żywieniowych jeszcze nigdy nie była tak smaczna! A to wszystko dzięki wykorzystaniu powszechnie lubianych produktów, które mają dobroczynny wpływ na nasze zdrowie oraz nadają potrawom wspaniałego smaku.

Jeśli po wpisaniu hasła w wyszukiwarce „dieta pudełkowa Gdańsk” znalazłeś się na naszej stronie, wiedz ze trafiłeś w dobre ręce. Pragniemy karmić dobrze i zdrowo. Twój cel staje się naszym celem, dlatego w ofercie znajdziesz aż 8 diet, spośród których na pewno znajdziesz tą, która pomoże Ci zrealizować Twoje założenia.

Do wyboru mamy takie diety jak: Optymalna, Sirtfood, Wege, Wege + ryby, Niski IG, No fish, Domowa oraz Office Box – każda w kilku wariantach kaloryczności przygotowywana z najświeższych i sezonowych produktów.

Urozmaicone posiłki oraz idealnie skomponowane składniki przygotowywane z największą starannością zagwarantują czystą przyjemność z jedzenia każdego dnia i zadbają o Twoje zdrowie, sylwetkę oraz czas.