Połączenie PrestaShop Allegro – czym jest i dlaczego warto w to zainwestować?

Oczywiście, dla właścicieli sklepów internetowych jest to dodatkowy obowiązek, ponieważ każdy kanał sprzedaży ma swoją osobną politykę przyjmowania i realizowania zamówień. Jak więc ułatwić sobie życie? Wystarczy skorzystać z oprogramowania PrestaShop Allegro i platformy Apilo (daw.ErpBox).

Prestashop Allegro, czyli integracja, która pomaga zaoszczędzić czas

Dziś, aby dobrze zarabiać w branży e-commerce, trzeba działać wielokanałowo. To oznacza, że samo posiadanie sklepu to za mało. Trzeba promować go tam, gdzie jest najwięcej klientów, czyli na takich platformach, jak Allegro, eBay czy Amazon. Dla właściciela e-biznesu, który zdecyduje się na wdrożenie takich rozwiązań oznacza to, że ma on po prostu więcej pracy. Dlaczego? Bo musi obsługiwać osobno sprzedaż na stronie swojego sklepu internetowego i konta np. na Allegro.

Ale czy tak musi być? Okazuje się, że nie. Wystarczy skorzystać z odpowiedniego oprogramowania dla firm. Może być to np. platforma Apilo (daw.ErpBox). Przedsiębiorca znajdzie tam pełen pakiet narzędzi wspierających w prowadzeniu działalności w branży e-commerce. To dzięki temu rozwiązaniu można w łatwy sposób zintegrować stronę e-sklepu obsługiwanego przez PrestaShop Allegro z kontem na platformie sprzedażowej.

Co daje integracja PrestaShop z Allegro przy pomocy platformy Apilo (daw.ErpBox)?

  • możesz automatycznie pobierać dane do wysyłki;

  • możesz automatycznie pobierać informacje o płatnościach;

  • gwarancję kompleksowej obsługi zarówno tych, którzy kupowali bezpośrednio w twoim e-sklepie, jak i tych, którzy zrobili zamówienie przez Allegro;

  • możliwość szybkiego i prostego wystawiania asortymentu sklepu na aukcje internetowe;

  • aktualizację stanów magazynowych po dokonaniu zakupu;

  • dodawanie zdjęć do pozycji zamówienia;

  • przejrzysty system sprawdzania nieopłaconych zamówień.

Podsumowanie

Korzystanie z platformy Apilo (daw.ErpBox) to oszczędność czasu i pieniędzy – zobacz więcej. Jeśli nie wierzysz tym zapewnieniom na słowo, możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, który do niczego cię nie zobowiązuje. Trwa on 21 dni.