Na urodziny, rocznicę czy też na Dzień Matki lub Walentynki – kwiaty są wspaniałym podarunkiem na wiele okazji. Aby je podarować, nie trzeba jednak wcale wychodzić z domu i udawać się osobiście do kwiaciarni. Teraz w obdarowaniu ważnej osoby pięknym bukietem pomoże poczta kwiatowa!

Czym jest poczta kwiatowa?

Kwiaty z dostawą to bardzo dobry wybór na wiele okazji, gdy nie można wręczyć ich samodzielnie. Dzięki temu można sprawić niemałą niespodziankę komuś, kto jest dla nas bardzo istotny, ale z określonych względów nie możemy spotkać się z nim w danym dniu.

Jak zamówić kwiaty w poczcie kwiatowej?

Złożenie zamówienia za pośrednictwem poczty kwiatowej naprawdę jest bardzo proste. Jak to zrobić? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

1. Wybierz pocztę kwiatową działającą w danej okolicy

Adresy można znaleźć przez internet, dlatego wystarczy tylko kilka minut, by wyszukać atrakcyjne oferty z doręczeniem w konkretne okolicy.

2. Wybierz wiązankę kwiatową

Kolejny krok to wybranie odpowiedniej wiązanki. Wybór często jest bardzo duży, dlatego można dopasować ją także do okoliczności. Dostępne są między innymi bukiety z różami, gerberami, słonecznikami, frezjami, liliami – wszystkie z nich zachwycają pięknym wyglądem.

3. Dodaj bilecik z życzeniami

Do kwiatów może być także dołączony bilecik zawierający życzenia – treść wpisuje się wtedy przy składaniu zamówienia.

4. Wybierz czas i miejsce dostawy

Korzystając ze specjalnego kalendarza na stronie poczty kwiatowej, należy wybrać czas dostawy, a następnie wskazać na miejsce.

5. Opłać zamówienie

Ostatni etap to opłacenie swojego zamówienia. Można zrobić to za pomocą karty online, szybkim przelewem ze swojego konta bankowego.

Osobom chcącym zamówić usługę jak kwiatowa dostawa Krosno także daje taką właśnie możliwość. Wystarczy tylko wejść na stronę internetową kwiaciarni, a potem zrealizować swoje zamówienie, by niedługo potem wybrana osoba otrzymała piękny bukiet róż czy frezji. To najlepszy wybór na ważne okazje, gdy nie możemy być razem z bliską osobą!